לפעמים הפיתרון
הפשוט ביותר
זה התשובה

 

הסיפור שלנו

זוכרים את שנת 1998, כאשר לרוב החברים שלכם עדיין לא היה טלפון סלולרי?


זוכרים את התקופה שבה דגם הטלפון הפופולרי ביותר באירופה היה NOKIA 5120 וה- STAR TAC שלט בארה"ב?? הדבר היחיד שניתן היה לעשות עם הטלפון היה לדבר. לא היו הודעות טקסט ולא SMS. לא רשת כלל עולמית, www (מה זה?), לא אפליקציות ולא פייסבוק.... אם רציתם להיות מאד "קול", היה לכם סנייק! ומה עם כרטיסי סים? הם רק התחילו להיות בשימוש ברחבי העולם, ולמעשה עדיין לא היו קיימים בארה"ב. הרשתות בארה"ב היו כולן CDMA ו-TDMA – ללא כל אפשרות של החלפת הסים.

לנוסעים בשנות התשעים המאוחרות ובתחילת שנות ה-20000 לא הייתה כל ברירה. נסיעה לחו"ל פירושה היה איבוד כל קשר. טלפונים סלולריים פשוט לא יכלו לעבוד מחוץ לאזור הבית שלהם. הנדידה לא הוכנסה לשימוש במשך שנים רבות, וכאשר כבר הייתה קיימת, המחיר לדקה היה כזה שהיה מצטבר במהירות למחיר כרטיס הטיסה שלכם..

שנת 1999, כאשר אחי הקטן ירמי למד בחו"ל, היה עליו להסתדר ללא טלפון סלולרי. הוא התעקש לומר שחייב להיות פתרון לתיירים כדי לשמור על קשר. לא חשבתי שהיה צורך במוצר מעין זה – בסופו של דבר, האם לא חלק מעניין הנסיעה לחו"ל היה להישאר רחוק מכל מה שמוכר? אולם הוא המשיך להתעקש – בדואר אלקטרוני – שיש היגיון בשירותי טלפון לנוסעים לחו"ל... והוא הצליח לשכנע אותי.

כך נוצרה השותפות הראשונה בין ירמי לביני. מכיוון שזהו אחי הצעיר, אני עדיין אוהב לספר לאנשים שזה בכלל היה הרעיון שלי. בתחילה השקענו משאבים רבים. קנינו טלפונים, והשכרנו טלפונים סלולריים לתלמידים זרים. העסקים פרחו, והרחבנו את תחום הפעילות לתיירים וקבוצות מטיילים. סיפקנו את שירותנו בארצות רבות ולבסוף עסקנו באספקת כרטיסי סים יותר מאשר באספקת טלפונים..

עבר זמן רב מאז שנת 1999.. כיום רובנו דבוקים לסמארטפונים שלנו: בלקברים ואייפונים וכל סוגי הטלפונים של אנדרואיד כמו ה- Samsung Galaxy וכד'. איננו עוזבים את הבית בלעדיהם. אנו בודקים באמצעותם את הדואר האלקטרוני שלנו, הלו"ז, חוברים לפייסבוק ומשתמשים באפליקציות המועדפות שלנו כל כמה דקות.

ירמי ואני יודעים שכאשר אתם נוסעים לחו"ל, הסמארטפון שלכם חייב לבוא איתכם! אנחנו יודעים שאתם רוצים להישאר בקשר, אתם רוצים לחפש לאן ללכת ומה לעשות, אתם רוצים לשתף אחרים בתמונות שלכם, לפרסם עדכונים ולא להיות מודאגים מתעריפי נדידה שערורייתיים. וכמובן, אתם עדיין מעוניינים להמשיך ולבצע את המשימה המיושנת הזאת, לשוחח בטלפון.

אנו גאים במוצר כרטיס הסים האמרקאי המושלם של TelAway , ואנו יודעים שתאהבו אותו – לקוחותינו בעבר מבטיחים לנו שלא יסעו לארה"ב בלעדיו!

אז תודה לכם מכולנו ב- TelAway על רכישת כרטיס הסים - של TelAway. אנו גאים להיות חלק מחופשתכם!

אנו מאחלים לכם נסיעה מהנה ובטוחה, וזכרו – מדי פעם כדאי גם להקשיב לאח הקטן שלכם.

הכירו את הצוות


יונה ברזון

מנכ"ל ומייסד


תפקידנו הוא לספק ללקוחות שלנו חוויה יוצאת מן הכלל בארה"ב שניתנת לשיתוף עם אחרים.

ירמי ברזון

מנהל תפעול ראשי ומייסד


לקוחותינו הם הדאגה העיקרית שלנו. אנחנו מצפים לא רק שהשרות יהיה מושלם אלא גם שאנחנו נהיה מושלמים.

שרגא וייסמן

מנהל שיווק


אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים!
-דוקטור סוס

חזקי פישמן

מנהל פרויקטים


תזמון זה הכל

יצחק יקובלב

מנהל שרות לקוחות


אני מתחיל כל יום וכל שיחה עם חיוך. יש לנו לקוחות מדהימים!

מיה פוזנר

מנהלת לוגיסטיקה


TelAway היו ספק מעולה ועכשיו הם גם מעסיק מצוין!
English