קרייטר לייק

פורים בארה״ב
חנות תחפושות שווה בניו יורק
February 28, 2018

אם אתם טיפוסים של נופים מדהימים וגלישה בשלג –  קרייטר לייק (Crater Lake) הוא מקום מדהים שאתם חייבים להכיר!

במדינת אורגון שבמערב ארצות הברית קיים אגם בשם ׳קרייטר לייק׳. בעונת החורף איזור זה מלא ביופי מלכותי קסום, עם אגם קלדרה עמוק בצבע כחול עז מרהיב (אגם שיושב במכתש שנוצר מהתפרצות של הר געש), פסגות הרים מושלגות, סינון האור של החורף שמנצנץ וזורח על השלג, מפולות שלגים ותנאי מזג אוויר מאתגרים.

מזג האוויר כל כך בלתי צפוי בפארק הלאומי הזה, לכן אם אתם חדשים בתחום הסקי ההמלצה היא לבוא ליום אחד וליהנות מהאופציות והמסלולים שהאתר נותן לכם לפי רמות קושי שונות. אבל אם אתם גולשים מקצועיים תוכלו לתכנן טיול אקסטרים מדהים הכולל קמפינג בשטח וגלישה של מספר ימים. 

באזור זה יש כ44 מטר של שלג בחורף, מה שאומר סופות יומיות ותנאי מזג אוויר רעים.

 

 

 

מתי מומלץ ללכת: גם בתחילת האביב יש כ 10 ל15 מטר שלג באדמה, מזג האוויר יכול להשתנות מיום ליום ושעה לשעה. הזמן הטוב ביותר לגלוש הוא בסוף פברואר או בתחילת מרץ אבל כדאי להיות בטוחים ולבדוק את תנאי מזג האוויר לפני שהולכים.

בדיקת מזג האוויר: תוכלו להתקשר בדרך לבדיקת התנאים ( התקשרו 541-594-3000, הקישו 1 ולאחר מכן 2). או דרך מצלמת אינטרנט חיה שמעדכנת תמונות כל 15 דקות (תכנסו לאתר הרשמי של קרייטר לייק https://www.nps.gov/crla/index.htm ותלחצו על ׳Alerts׳ https://www.nps.gov/crla/planyourvisit/conditions.htm )

אם אתם אוהבים חורף מושלג עם הרבה כיף שווה לבלות מספר ימים בקרייטר לייק. חוץ מהשלג תוכלו ליהנות מהנוף הקסום שלהם ולחוות את ארץ פלאות החורף.

אם אתם אוהבים לעשות סקי ומזג אוויר מושלג תספרו לנו איזה מקומות בארה״ב אתם ממליצים עליהם 🙂 אנחנו תמיד מחפשים לנסות ולבדוק מקומות חדשים!  

 

// התמונות בחסות: Yakov Brafman //

// המאמר נכתב ע״י: בת׳ צוקרמן | תרגום ע״י: דקלה דאנה //

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

English