חנות תחפושות שווה בניו יורק

קרייטר לייק
February 19, 2018
קופונים לחנויות בארה״ב
שופינג ארה״ב vs ישראל
March 14, 2018
פורים בארה״ב

חידה לפורים: איפה יש רוחות רפאים, דמויות מסרטי אימה, קונפטי צבעוני, וחרבות עם דם? איפה יש מגוון עצום של  פאות, איפור, שיער לבן וגבר שיושב בכיסא חשמלי? ניחוש כלשהו? זה בסדר. אנחנו יודעים ליל כל הקדושים זה לא בתרבות שלנו, אבל בהחלט שווה לדעת ולהכיר בשביל פורים 🙂 . התשובה: החנות המגניבה ביותר לתחפושות בניו-יורק:  Abracadabra המוקם המושלם לכל הדברים הקסומים.

החנות ממוקמת בלב מחוז פלאטירון ברחוב 21 מערב, מספר 19, אפשר להגיד שזו החנות המקוממת ביותר בכל ניו יורק, יש בה ענקים בגודל אמיתי, מפלצות וזומבים בחלון הראווה. כשתיכנסו לחנות יקבל אתכם אטליז ספוג בדם (שבמקום להגיש נקניקים הוא מגיש חלקי גוף מנותקים), זומבי אכול למחצה, ומפלצות עשן. במקום יש צוות של כ -50 אנשים שנראים מוזרים בדיוק כמו העיצוב של החנות, אין זה פלא ש – ׳Abracadabra ׳ התפתחה מחנות קטנה למה שהיא היום: אוצר של 11,000 מטר עם יותר מ -2,000 מסכות, 12,000 תלבושות ופאות, וחתול אמיתי שגר ומטייל בחנות.

חוץ מזומבים תוכלו למצוא בחנות מגוון תלבושות מקוריות שלא רואים בשום מקום! אביזרים קיטשים מיוחדים כמו דונלד טראמפ, ופאות בשפע. זה נחשב לכל-בו של התחפושות שתוכלו למצוא בו כל תחפושת שעולה בדמיונכם,  אז אם אתם זקוקים לדם מזויף או לחליפת גורילה, בטוח תמצאו את זה כאן בין אינספור המעברים שדחוסים במסכות גולגולת, טריקים וקסמים.

 

הכוכבים האמיתיים של החנות הם הקוסמים – מלבד תחפושות הקוסם והאביזרים הרבים בנושא זה, מסתובבים בחנות קוסמים אמיתיים! שגם יכולים לעזור לכם למצוא את התחפושת המושלמת וגם עושים קסמים בזמן אמת ומראים ומלמדים טריקים מגניבים.

קוסמים בארה״ב

אז אם אתם מבקרים בניו יורק אתם חייבים ללכת ל Abracadabra ולראות איך נקאה קסם!

“זה לא רק בגדים ותלבושות. זה לא רק תחפושות. אנחנו מוכרים אווירה. אנחנו מוכרים תמונות לאינסטגרם. אנחנו מוכרים פייסבוק Likes. אנחנו מוכרים חוויות של לילה שלא תשכחו – או לילה שלא תוכלו לזכור “.

שיהיה לכם פורים קסום!

// המאמר נכתב ע״י: בת׳ צוקרמן | תרגום ע״י: דקלה דאנה //

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

English